ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Проданоски: Наместо пречистувач, станицата стана загадувач ?!

669

Од ОК ВМРО-ДПМНЕ Прилеп денеска на прес конференција ја информираа јавноста за како што наведуваат од таму, негрижа за општествениот имот од страна на власта и функционерите на СДСМ. Станува збор за пречистителната станица, за која што потпретседателот на ОК ВМРО-ДПМНЕ Прилеп, Дејан Проданоски, напомена дека според информациите што ги имаат, наместо да прочистува отпадни води, ја загадува животната средина. Во продолжение обраќањето до јавноста, видео и фото материјали:

https://www.facebook.com/okprilep/videos/596316751001383

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: