ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Продолжуваат средбите на градоначалникот Јовчески со граѓаните

451

Втора недела по ред градоначалникот Борче Јовчески продолжува со средбите со граѓаните на Општина Прилеп. Главниот фокус е решавање на проблемите на граѓаните и излегување во пресрет за сите конструктивни идеи кои што произлегуваат за општото добро на сите прилепчани.

Средбите се одржуваат 4 пати месечно, секој четврток.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе