СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template

СЕ ПРОДАВА НЕОБРАБОТЛИВО ЛОЗЈЕ 3.5 ДЕКАРИ, НАД С.СЕЛЕЦЕ(ПРИЛЕПСКО). ЦЕНА ПО ДОГОВОР. ТЕЛ: 070/259-406

398

СЕ ПРОДАВА НЕОБРАБОТЛИВО ЛОЗЈЕ ,  3.5 ДЕКАРИ,  НАД  С.СЕЛЕЦЕ (ПРИЛЕПСКО). До лозјето води асфалтиран пат. На нивата има и куќарка , и овоштарник!

ЦЕНА ПО ДОГОВОР. ТЕЛ: 070/259-406

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе