ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

СЕ ПРОДАВА НЕОБРАБОТЕНО ЛОЗЈЕ 3.5 ДЕКАРИ, НАД С.СЕЛЦЕ(ПРИЛЕПСКО). ЦЕНА ПО ДОГОВОР. ТЕЛ: 070/259-406

1.460

СЕ ПРОДАВА НЕОБРАБОТЕНО ЛОЗЈЕ ,  3,5 ДЕКАРИ,  НАД  С.СЕЛЦЕ (ПРИЛЕПСКО). До лозјето води асфалтиран пат. Во нивата има куќарка , и овоштарник!

ЦЕНА ПО ДОГОВОР. ТЕЛ: 070/259-406

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: