ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Скијачкиот центар во Крушево подготвен за туристите

496

Терените на скијачкиот центар Станич се подготвени и жичарницата заедно со ски лифтот се отворени за туристите. Крушево има доволно снег и се е подготвено за рекративно скијање, но и два кафе барови за уживање на сонцето.
Моменталната состојба на скијачките терени можете да ја следите и преку интернет страницата skimacedonia.mk, каде што во функција е и 24-часовно следење во живо.
Линкот за следење е следниот: https://skimacedonia.mk/webcams/
Веб платформата Ски Македонија на својот Твитер профил вчера (13.01.2020) објави дека се е подготвено за скијање и уживање на убавото време на Станич.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: