ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Снегот како инспирација: Охрид во бело, падна дрвo , Плетвар снежен..

905

Денеска и Охрид се разбурди под снег. Ретко, задоволство,за бисерот во Македонија!

На ул. „Круме Беќар“,под тежината на снегот и силниот ветар ,  дрво падна на автомобил. За среќа нема никаква штета !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Плетвар во бело

 

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе