ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Сообраќајка кај Цепенков

2.652

Вечерва, во центарот на Прилеп се случи сообраќајна незгода во која учествуваа автомобил и превозно средство за сечење на дрва – нерегистрирано возило.

Сообраќајната незгода се случила нешто по 20 часот. Повеќе информации во текот на утрешниот ден.

Фотографии кои пристигнаа до нашата редакција

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе