ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Старица загина во пожар во Прилеп

823

Старица загина во пожар што се случил вчера во куќа во Прилеп. Според информациите на МВР, околу 20 часот, на улица Митко Цветановски, во куќа сопственост на М.К.(82) избувнал пожар. Пожарот бил изгаснат од страна на противпожарна екипа, а во куќата М.К. била пронајдена мртва. Од МВР велат дека смртта настапила најверојатно од задушување со чад. Извршен е увид на местото на настанот.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: