ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Талевски: Во Прилеп се случува градежна офанзива (ВИДЕО)

427

„И додека ние носевме одлуки за најважните прашања по иднината на државата и граѓаните, нашиот политички опонент немаше став и бегаше од одговорност.
Градежната офанзива која се случува во општина Прилеп, наидува на општо задоволство кај секој жител на градот и населените места“, рече Миле Талевски, кандидат за пратеник од редовите на СДСМ во ИЕ 4. Во продолжение целосната изјава:

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе