ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

(Видео)Започнаа општинските партиски истакнувања

455

Општинскиот СДСМ денеска излезе со пофалби за успешно планираната и  реализирана патна инфраструктура, а општинските  ВМРО ДПМНЕ со забелешки за работењето на раководството на МЦСР-Прилеп

Миле Талевски, претседател на ОО СДСМ-Прилеп истакна дека пандемијата на коронавирусот не ги запре инфраструктурните градежни активности во општина Прилеп.

 

Денеска пред Центарот за социјална работа младите сили од ОК на ВМРО ДПМНЕ одржаа прес

https://www.facebook.com/okprilep/videos/268544577869988/?v=268544577869988

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: