ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Во Прилеп 88 новозаболени

759

Во последните 24 часа во Прилеп регистирани се 88 нови случаи на КОВИД-19 , а две лица почнале. Во последното деноноќие регистрирани се и 25 оздравени пациенти.

Во Прилеп од почетокот на епидемијата регистриани се 6254 заболени, а моментно се активни 866 лица

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе