ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Забраната за движење во ноќните часови ќе важи до 22 март

666

Полицискиот час ќе стапи на сила, утре, среда 10 март, од 22 до пет часот. Оваа мерка ќе се применува најмалку до 22 март

.Комисијата за заразни болести предложи воведување на полициски час откако во изминатиот период повторно е забележано зголемување на бројот на нови случаи на коронавирус.

Владата го прифати предлогот на Комисијата за заразни болести, па од утревечер, во Македонија повторно ќе има општа забрана за движење во ноќните часови.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе