ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Заев: Во следниот мандат обезбедуваме уште повеќе пари кај граѓаните за уште подобар економски стандард

303

Претседателот на СДСМ и носител на кандидатска листа за пратеници во ИЕ 4 Зоран Заев денеска во посета на Прилеп и регионот. На прес конференција меѓу другото порача:
„Три години СДСМ е посветена на реализација на концептот парите назад кај граѓаните.
Три години обезбедуваме повеќе пари кај секој поединец, во секое семејство“.
Во продолжение изјавата во целост:

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: