ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

(Видео)Заев: За три години видовме сите што значи да се гради по план.Патишта, инфраструктура и капитални објекти…

323

Претседателот на СДСМ и кандидатот за пратеник во ИЕ 4 од СДСМ  и носител на листата, Зоран Заев денеска во Прилеп, пред влезот на ИКТ центарот,посочи  што е направено во Прилеп во овие три години . „За три години видовме сите што значи да се гради по план. Патишта, инфраструктура и капитални објекти кои за луѓето живот значат, од едната страна и барок, стиропор и провизии од другата страна.“ рече тој

 

 

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе