ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

ГЛАСАЈТЕ ЗА ПЕЈАЧ ИЛИ ЗА МУЗИЧКА ГРУПА

743

Доколку во Прилеп би се организирал концерт, кој од следниве изведувачи би сакале да настапи. Станува збор за организирање на хуманитарен концерт.
Гласајте да го избереме кој пејач или група да биде гостин во Прилеп.

[poll id=”16109″]

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе