ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

(ВИДЕО – ПРОМОЦИЈА) Со љубов +, за насмевки +

418

Група граѓани хуманисти заедно со Радио Пела и Здружението Креативити поведоа иницијатива за донации во Дневниот центар за лица со посебни потреби „Ѕуница“.

Повеќе љубов за повеќе насмевки, задоволство и дружба, тоа е целта на акцијата.
Дарувањето е човечки и секогаш е сестра со љубовта,со хуманоста.


Со повеќе љубов, за повеќе искрени насмевки, кои што само децата можат да ги возвратат.
Да донираме заедно, да подаруваме каде што е потребно, зашто тие се наше богатство!

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: