ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Нова услуга кај старите партнери – Авто Контрол

1.196

Парнерите секогаш имаат разбирање за потребите и можностите- тоа е старо правило.

Бидете сигурни дека Вашиот партнер Авто Контрол има разбирање за комплетните потреби за безбедно и сигурно возило, како и за одржување на високо ниво на хигиената од автомобилот.

Авто Контрол воведува нова услуга- професионална грижа за Вашиот автомобил:

  •  Надворешно перење на возилата
  •  Третман со еколошки препарати – пријателски за Вашето здравје
  •  Детално хемиско чистење на ентериерот со професионални машини  
  •  Полирање

Ново возило е привилегија, но стариот пријател најчесто е најдобриот, КОГА ВИСТИНСКИ СЕ ГРИЖИТЕ !

– ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ – ВИСТИНСКАТА ГРИЖА ПРЕПУШТЕТЕ ИМ ЈА НА АВТО КОНТРОЛ  

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе