ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Ристовски: Таргетиравме 3 основни реформи за просперитет на Македонија! (ВИДЕО)

614

Каков е ставот на вонпарламентарната ИНТЕГРА Македонска конзервативна партија, околу датумот за одржување на предвремените парламентарни избори , дали партијата е подготвена за евентуално коалицирање ; Која е визијата на партијата за Прилеп;
Ќе предизвика ли понудената нова опција на Интегра тектонски пореметувања на македонската политичка сцена, одговори, побаравме од претседателот д-р Љупчо Ристовски и Воислав Зафировски носител на кандидатска листа за Изборна единица 4. Проследете го разговорот во целост на приложениот линк:

https://www.facebook.com/radiopela/videos/718927345589304/

 

 

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе