ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Сугарески и кандидатите за советници на СДСМ и коалицијата: НАЈДОБРОТО ЗА ПРИЛЕП ШТО ГО САКАШ!

1.014
Со видео-повик денеска се обратија до граѓаните Горан Сугарески, кандидат за градоначалник на Прилеп и Моника Грашеска Илиоска, носителот на кандидатската листа за советници од СДСМ и Коалицијата:
Во недела на 17 октомври граѓаните го избираат најдоброто – Граѓански концепт од граѓаните за граѓаните Општинскиот Совет, храм на демократијата.
  • Нови булеварски решенија и реконструирани влезови.
  • Семеен парк, повеќенаменски спортско-рекреативен центар.
  • Уредување на Градската река и Дабнички канал.
  • Нов кружен тек кај новата автобуска станица.
  • Младински културен центар, катче со содржини за младите и НВО секторот.
  • Прилеп како инклузивна општина со грижа за лицата со посебни потреби.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: