ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Почетокот на учебната година го честита кандидатот за градоначалник на ВМРО ДПМНЕ

694

Драги ученици, наставници и професори, на сите ви го честитам почетокот на новата учебна година и ви посакувам бројни успеси во истата. Денес е убав ден и нека биде среќен ден на сите !-посочи, Борче Јовчески, кандидатот за градоначалник на ВМРО ДПМНЕ за Прилеп, нагласувајќи како лекар сите да се придржуваме до мерките за заштита од корона за колку што е можно побрзо животот и на децата и на возрасните да се врати во нормала, рече тој

https://www.facebook.com/borchejovcheski/videos/3041410252809213

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе