ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Бидете во Крушево викендот на „Хумнитарен културен викенд„

525

Викендот во Крушево на еден несекојдневен начин, ќе се одбележат Денот на волонтерството, 5-ти декември.  Настанот е насловен  Хуманитарен културен викенд и е во организација на ОО Црвен Крст Крушево.По тој повод ќе се  одржи

  • Театарска претстава „Само за твоите уши“, сабота, 17:00 и 21:00, театар Крушево
  • „Училишен бенд и поетски вечери“, недела, 18:00

Настанот е во организација младите  волонтери во организацијата на Црвен крст во Крушево

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе