ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Починаа пет лица и 27 се нови случаи од Ковид 19

792

Во последните 24 часа регистрирани се 27 нови случаи на КОВИД-19 во Прилеп, 19 пациентите се регистраани како оздравени, а 5 пациенти починале ( 59г, 68г, 75г, 78г и 87г)

Во Прилеп моменто активни се 892 лица ,а од почетокот на пандемијата регистрирани се 8039 заболени од коронавирусот.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе