ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Приведен дилер на дрога

1.162

На 03.10.2021 полициски службеници од СВР Битола – Одделение за внатрешни работи Прилеп го лишија од слобода Ф.М. (26) од Прилеп. При претрес извршен со претходно издадена судска наредба во дом и други простории на ул.„Пере Тошев“ во Прилеп, во кои живее Ф.М. биле пронајдени и одземени марихуана, кафеава прашкаста материја, дигитална вага и пари во различни апоени.

Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе