ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Приведен прилепчанец – ја нападнал сопругата, а се заканил и кон вработени на установата

842

На 30.06.2022 во 12.40 часот во Прилеп, полициски службеници од Полициската станица Прилеп го лишиле од слобода А.Ј.(47) од Прилеп затоа што околу 10.30 часот во Центарот за социјални работи во Прилеп физички ја нападнал неговата поранешна сопруга и се заканил на вработените во установата. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе