ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Се бараат работници во „Еуропрофил“

1.231

ФИРМАТА “ЕУРОПРОФИЛ” АД ОД с.АЛДАНЦИ ИМА ПОТРЕБА ОД РАБОТНИЦИ

– ЕДЕН ИЗВРШИТЕЛ ХИГИЕНИЧАР, НА СКРАТЕНО ИЛИ НА ЦЕЛО РАБОТНО ВРЕМЕ

– ФИРМАТА ИСТО ТАКА Е ЗАИНТЕРЕСИРАНА И ЗА ЛИЦА ОД РАЗЛИЧНА СТРУКА, НА ВОЗРАСТ ОД 35-50 ГОДИНИ, КОИ РЕДОВНО СЕ ПРИЈАВУВААТ ВО АВРМ КАКО НЕВРАБОТЕНИ.

КОНТАКТ НА ТЕЛ. 070 246 369

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе