ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Кабел нет има потреба од ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ 1 (ЕДЕН) ИЗВРШИТЕЛ

554

Кабел Нет ДОО од Прилеп има потреба од :

ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ 1 (ЕДЕН) ИЗВРШИТЕЛ.

                                      Ови се потребните квалификации за кандидот:

  • Минимум завршено средно образование, ВСС ќе се смета за предност,
  • Претходно работно искуство во малопродажба на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Возачка дозвола  Б – категорија, активен возач (минимум 2 години)
  • Искуство со компјутерска работа, активно работење со MS Office,
  • Кандидатот да е со живеалиште во Прилеп

 

Што ќе бид неговата задача?!

Одговорности и задачи:

 • Склучување на договори и директен контакт со клиенти
 • Планирање и организирање на продажни активности
 • Развивање и одржување на односите со клиентите
 • Грижа за пласман на производите, се со цел за подобрување на нивна продажба,

                                      Очекувани вештини и способности:

 • Одлични комуникациски и преговарачки вештини
 • Организациски и аналитички способности
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Динамична, иницијативна и насочена кон резултати
 • Ориентираност кон клиенти
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Флексибилност за работа на терен

Вашата професионална биографија (CV) и писмо за мотивација можете да ги испратите на :

Е-маил: [email protected]

 

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе