ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

oglasi

Кабел нет има потреба од ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ 1 (ЕДЕН) ИЗВРШИТЕЛ

Кабел Нет ДОО од Прилеп има потреба од : ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ 1 (ЕДЕН) ИЗВРШИТЕЛ.                                       Ови се потребните квалификации за кандидот: Минимум завршено средно образование, ВСС ќе се смета за…

Ако барате рабата, огласи за вработување во администрација

Ако барате работа, објавени се повеќе огласи за работа во јавниот сектор. Регулаторната комисија за енергетика вработува 4 стручни лица за плата во висина од 47.000 до 54.600 денари. Таму недостига стручен кадар Министерството за…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе