ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

ЗАЕДНО СО МАКЕДОНСКАТА ФОЛК ЕСТРАДА : Сузана Гавазова : Најголема награда за мене е публиката да ги сака и слуша моите песни (ВИДЕО + ФОТО)

Ексклузивно за Радио Пела !

271

Секогаш распеана ,секогаш позитивна , секогаш доминантна каде и да се појави.Харизматична и екстра професопналец  со совршен стајлинг, Сузана Гавазова.Радио Пела ви ги доловува минутите со македонската фолк дива.Во нив уживавме ние а тоа направете го и вие.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе