ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Гранде Пандев : Сите на хуманитарен концерт на 19-ти во Прилеп (ВИДЕО+ФОТО)

Горан Пандев со важна порака до сите !!!

525

Нашата мега фудбалска ѕвезда Горан Пандев денеска преку видео порака на социјалните мрежи повика на масовно присуство на големиот хуманитарен концерт за малиот Дејан Најдоски кој ќе се одржи на 19.03.2022 во Универзалната сала во Прилеп.

На концертот како што е познато ќе настапи мега познатата балканска ѕвезда Жељко Самарџиќ, а картите се во продажба на неколку локации во градот по цена од 300 денари.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе