ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Пораките да се почитуваат – велигденска инспирација!

666
Остани дома!
медицински лица во првите борбени линии
Држи растојание од 2 м.

КОВИД 19,  медицинските лица и фармацевтите ,  кои се при во одбрамбениот систем на пандемијата и грижата за здравјето на најранливата категорија граѓани, препораките за држење на социјална дистанца,  ја инспирираа  „нашата„  креативка, Стефани. Таа, токму оваа тематика ја употреби да направи интересна збирка од велигденски јајца, кои слижат како пораки за случувањата со пандемијата

 

.

Разгледајте ги инспиративните изработки и вклучете се и Вие во креативна разонода,седејќи дома! Но, останете дома, креирајте , споделувајте и направете да бидете препознатливи!

 

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе