ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Прошетка во снежното Крушево

992

Само една посета на мистичното Крушево може да ја разгали душата и да го избистри умот. Снег, зеленило, тишина и бисерно чисто небо… Оваа зима сме желни за снежното белило кое за жал го има само на повисоките места.

Уживајте во убавините на Крушево во зима, фотографии од пријателите на Радио Пела  – Ценка и Трајче Зуљамоски

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе