ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

субвенции

Уште неколку денови за пријави за субвенции за предадено млеко во подрачните единици на МЗШВ

Според Програмата за финансиска поддрка во земјоделството, сточарите деновиве треба да достават апликации за субвенционирање на млекопроизводство. Станува збор за пријави во делот на финансиската поддршка за произведено и продадено овчо,…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе