ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

АРМ

Славчо Кузманоски нови командант на касарната „Мирче Ацев“

Нов командант на артилериски баталјон  на првата пешадиска бригада во касарната „Мирче Ацев“ во Прилеп е потполковникот Славчо Кузманоски, досегашен заменик на командатот , потполковникот Ѓорѓи Василевски, кој денеска со воена свечаност му

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе