ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

асгалтирање улици во Точила

Нов асфалт за „Самоилова“ и „Војводинска“ во населба Точила

Градежни активности се изведуваат на улиците „Самоилова“ и „Војводинска“ во населба „Точила„, Денеска, градежните екипи започнаа со асфалтирање на ул. „Самоилова“, во должина од 1,4 километри. Паралелно,  пак, на „Војводинска“ се…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе