СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

борачи

ПРОМОТОРИТЕ НА БОРЕЧКАТА ФЕДЕРАЦИЈА ВО ПОСЕТА НА ПРИЛЕПСКИОТ КЛУБ

Деновиве во Прилеп во посета на боречкиот клуб “Седми Мај“- Прилеп беа претставници од боречката федерација на Македонија , промоторите и легенди на борењето во Македонија , Зоран Шоров и Дејан Богданов кој воедно е и потпретседател на…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе