ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

борачи

ПРОМОТОРИТЕ НА БОРЕЧКАТА ФЕДЕРАЦИЈА ВО ПОСЕТА НА ПРИЛЕПСКИОТ КЛУБ

Деновиве во Прилеп во посета на боречкиот клуб “Седми Мај“- Прилеп беа претставници од боречката федерација на Македонија , промоторите и легенди на борењето во Македонија , Зоран Шоров и Дејан Богданов кој воедно е и потпретседател на…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе