ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

Ботел флип

Прилеп започнува со предизвикот„ботл флип“ за почист свет

Преку т.н игра, „Ботл флип“ (вртене шише) утре на 11-ти Октомври, во револуционерен Прилеп, на градскиот плоштад ,споменикот „Крали Марко“, ќе започне глобалниот предизвик „IceBottleChallenge.org“ на кој ќе се сврти првото пластично шише, и…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе