СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

Ботел флип

Прилеп започнува со предизвикот„ботл флип“ за почист свет

Преку т.н игра, „Ботл флип“ (вртене шише) утре на 11-ти Октомври, во револуционерен Прилеп, на градскиот плоштад ,споменикот „Крали Марко“, ќе започне глобалниот предизвик „IceBottleChallenge.org“ на кој ќе се сврти првото пластично шише, и…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе