ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

Ден на жената

8-ми Март – Ден на мудрата и силна жена

По повод 8-ми Март, екипата на Радио Пела на сите дами им го честита Денот на жената! Правата на жените се човечки права! „Ако образовате маж, образовате човек. Ако образовате жена, образовате цела генерација.“ – Бригам Јанг…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе