СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

Ден на жената

8-ми Март – Ден на мудрата и силна жена

По повод 8-ми Март екипата на Радио Пела на сите дами им го честита  Денот на жената По повод празникот во Прилеп беше положено цвеќе на споменикот „Жена борец“ во Паркот на револуцијата, а општинска делегација го посети Домот за стари…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе