ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

џудо

(Низ фото) Со засадување на дрвца џудистите го одбележуваат, 28- ми октомври, Светски ден на џудото

Под мотото „Засади дрво“  ,со садење дрвца , на локацијата каде што минатиот месец беше опожарена, кај с. Селце, во близина на Манастирот Св Димитрија,  џудистите од Македонија,  се вклучија во акција да ја облагородат природата, со нови…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе