ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

дневен центар „Ѕуница“

За Дневните центри за деца со посебни потреби сеуште нема одлука кога ќе почнат со работа

Додека детските градинки се отворија за децата, училиштата се подготуваат да ги отворат своите врати за учениците, децата со посебни потреби остануват дома. Родителите бараат нивните деца да им се вратат на активностите во Дневните

Хуман гест за почит и наклон – донирани средствата од театарските влезници за нова дограма во…

Реализираната хуманитарна мисија на Театар „Чин 4 Сцена 5“ говори дека културата и хуманоста можат да бидат споиви и  дека бизнис заедницата и културата можат многу да придонесат во помагање на лицата чија помош им е потребан. И, токму за…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе