СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

Долнени

Средства има за изградба на патот Борино – Житоше

Финансирањето на проектот доаѓа на предлог на Министерството за локална самоуправа, на претходна апликација на општина Долнени, а истиот ќе го реализира и општина Крушево во соработка со општина Долнени и Центарот за развој на пелагонискиот…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе