ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

дожд

Невреме се приближува – можни се излевања на каналите

Од денеска попладне земјава е под влијание на серија влажни бранови .Во Прилеп, Кирвогаштани, Крушево и Долнени врне дожд. Врнежи, појава на град, грмежи и силен ветар, големо невреме најавуваат синоптичарите кои очекуваат врнежи од 50…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе