ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

економски факултет

Развојот на економијата е во дигитализацијата

Он лај понудата и продажбата ,презентацијата и промоцијата, вклученоста на интернет, на социјалните мрежи , се новите трендови во развој на економијата и опшеството. Дигиталните и мобилните технологи се неминовност за економски развој ,…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе