ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

есен

Утре доаѓа есента, жолти лисја и ниски температури до 10 – 15 степени

Во Македонија и на северната хемисфера денеска во 03:54 часот почна есента. Во исто време на јужната полутопка настапува пролетта. На првиот ден од есента денот ќе трае 12 часа и 12 минути. Сонцето ќе изгрее во 6 часот и 20 минути, а…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе