ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

ЕВН

ЕВН Македонија известува за прекини со електричната енергија во прилепско и Крушево

На 12 ти мај, среда, екипите на ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ќе работат на реконструкција и модeрнизирање на дистрибутивната мрежа на одредени локации, се вели во известувањето од ЕВН Македонија. Заради реализација на инвестиционите зафати за

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе