ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

евра

Се обидел да пазари со фалсификувани евра

Дваесетгодишник од Прилеп се обидел во маркет да пушти во промет фалсификувана банкнота од 200 евра, соопшти Министерството за внатрешни работи. Акцијата се случила вчера во 13.50 часот на ул.„Дебарца“ во Прилеп, кога полициски

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе