ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

филм

Филмот „Врба“ прилепчани ќе го гледаат понеделник

Прилепската премиера на филмот „ Врба“  ќе биде прикажана во  понеделник (4.11. 2019) и  вторник (5.11.2019) од 19,оо ч. во големата сала на ЦК„Марко Цепенков“ Филмот на режисерот Милчо Манчевски „ Врба“ прилепската публика овие два дена…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе