ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

фк победа

(фудбал) Од пелагониските домаќини: ФК Победа поразена, ФК Питу Гули со победа прв на табелата, ФК…

Фудбалерите на ФК Победа повторно поразени.Тие денеска изгубија од  Силекс ,со  0-1. Прилепчани натпреварот го игараа како домаќини во Турново. Стрелец на единствениот погодок за гостите од Кратово беше Рајковиќ во 15 мин. Натпреварот се…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе