ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

frizeri i berveri

(Видео-Фото) “Prilep Special Show„ – фризерско шоу за кое уште долго ќе се прераскажува!

И,  кога завесата во ЦК „Марко Цепнков“, се подигна, започна магијата. Шоуто  стануваше лудо од час, во час, и добиваше по спектакуларна и егзотична димензија. “Prilep Special Show“ ја освои публиката со многу забава, музика, танцување,…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе