ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

фубалерки

МЕЃУНАРОДНА ПРЕСМЕТКА ВО ПРИЛЕП ВО ЖЕНСКИ ФУДБАЛ

Викендов, фудбалерките ќе се пресметаат со првакот на Црна Гора „Брезница“  во двојна фудбалска програма, в петок од 15 ч. и сабота од 11 ч. на теренот со вештачка трева . Со неколку нови засилувања со многу елан за работа и ентузијазам во…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе