ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

фудбал Победа

Победа загуби од Тиквеш

Кавадарчани се радуваа во Прилеп, на освоените три бода, играјќи против Победа , во рамките на одложениот натпревари од 20. коло во Втората лига – Исток. Тиквеш триумфираа против ФК Победа со 0-1, со голот на Вареловски уште во 5.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе