ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

gasifikacija

Во тек подготвителната фаза за гасификација на Прилеп

Општина Прилеп е подготвена за реализација на првата фаза на гасификацијата, при што има обезбедено 6 милиони денари за проектната документација. Според најавите, основниот проект треба да биде готов до крајот на оваа година. Потребно е во…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе